top of page

Choose your pricing plan

  • 1 lesson a week

    150$
     
    4 lesson package
    Valid for 2 months
    • 4 lessons
  • 2 lessons a week

    300$
     
    8x 1 hour lessons
    Valid for 2 months
    • 3 lessons a week

      450$
      Every month
      12x 1 hr lessons
      Valid for 2 months
      bottom of page